Анджей Дуда

Анджей Дуда перевіз онкохворих українських дітей до Італії в президентському літаку

5 канал

Малюки продовжать своє лікування у педіатричній клініці в Римі

Президент Польщі Анджей Дуда перевіз до Італії онкохворих українських дітей на президентському літаку. Про це розповіли на офіційній сторінці президента у Facebook.

Анджей Дуда, разом зі своєю дружиною Агатою Корнахаузер-Дудою, прямував із запланованим візитом до Італії та Ватикану. Користуючись нагодою, подружжя забрало зі собою українських дітей, що хворіють на рак.

Дітей перевозили на президентському літаку. Вони продовжать своє лікування у педіатричній клініці Дитини Ісуса в Римі, а разом із ними будуть батьки або опікуни. 

"До Рима з нами прилетіли українські діти, для яких онкологічну терапію підготував педіатричний шпиталь Дитини Ісуса в Римі", – написав Дуда.

На борту літака було п'ятеро хворих на онкологію дітей. Наймолодшій пасажирці Вікторії – лише три місяці.

"Біля могили святого Іоанна Павла II ми помолилися сьогодні, щоб її ім’я було пророчим для її Батьківщини", – йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився порадами для батьків, які евакуювалися з дітьми від війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ