Діти

"Важливо, як ніколи": поради для батьків, які евакуювалися з дітьми від війни – ЮНІСЕФ

Shutterstock

В оприлюдненому листі зібрали головні правила безпеки

Від війни на території України страждають всі її мешканці. Особливо страшно та боляче від цього дітям, яким інколи дуже важко пояснити причину, через яку вони вимушені покинути свою домівку та евакуюватися в іншу країну.

"Дивогляд" повідомляє, що в організації ЮНІСЕФ зібрали інформацію для батьків, які втікають зі своїми дітьми від війни у безпечне місце.

 
В оприлюдненому листі з порадами зібрали основні правила безпеки. Також там міститься інформація про гігієну, харчування, психологічну підтримку та перелік щеплень.
"Ми підготували відповіді на питання, які наразі є найбільш актуальними. Вони допоможуть створити безпечне середовище та підтримати здоров’я українських дітей та їхніх батьків. Надсилайте брошуру усім, кому вона може допомогти", – йдеться у повідомленні.

Варто відмітити, що лише за місяць 4,3 млн малюків були вимушені поїхати зі свого міста. Близько 1,8 дітей перебувають в інших країна, як біженці. Решта 2,5 млн ще в Україні, але у більш безпечних містах.

"Війна призвела до одного з найстрімкіших та наймасштабніших переміщень дітей із часів Другої світової війни. Це похмура віха, яка може мати довгострокові наслідки для наступних поколінь. Безпека дітей, їхній добробут та доступ до основних послуг – все це під загрозою через жахливе насильство, яке не припиняється", – заявила виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Якщо казати про статистику постраждалих від російської агресії дітей, то вона дуже невтішна. Станом на 26 березня з життя пішли 136 малюків. Майже 200 поранено.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити, якщо ви раптом помітили дитину без батьків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше