"Найсильніша нація": Playboy присвятив випуск війні в Україні – фото

Вийшов спеціальний випуск журналу Playboy Ukraine, який має допомогти українцям протистояти російським окупантам.

"Те, що українки – незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine більше 15 років поспіль. Зараз у нашу країну прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації.

Героїчність захисників України, сміливість українців надихнули нас створити цей спецвипуск. Він поза стандартами Playboy, але покаже всьому світу, що насправді відбувається в Україні. Покаже нищівну, безжальну війну, яку має зупинити світ. Покаже сміливість та сльози розпачу. Покаже жагу до перемоги"

Спеціальний випуск можна придбати онлайн, за який редакція пропонує заплатити від €10 до €200 євро. Людина сама може визначити вартість спецвипуску. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт видання.

Власник отримає друковану версію після нашої перемоги. Отримані кошти планують надіслати на гуманітарну допомогу, забезпечення лікарень та купівлю автомобілів швидкої допомоги.

Спецвипуск Playboy Ukraine
Спецвипуск Playboy Ukraine
Фото: playboy.ua

"На момент здачі номера триває 41 день війни. Уся редакція журналу перебуває в країні. Ми нікуди не виїхали й вирішили продовжувати свою роботу, хай і у своєрідній реальності глянсового журналу.

Ми зібрали воєдино клубок горя. Щоб ні в кого не виникало сумніву: ми живемо на сторінках підручника історії. Нехай такі спецвипуски не виходять більше ніколи. Незабаром – я в цьому абсолютно впевнений – ми повернемося до колишнього життя та колишніх інтересів"

У спецвипуск увійшла історія вбитого на Київщині журналіста Максима Левіна та фотографії, які демонструють війну на нашій землі. Зокрема, йдеться про наступне:

  • затори на виїзд із Києва 24 лютого, коли сталося вторгнення;
  • результати обстрілів у Києві, Маріуполі, Харкові, Сумах, Чернігові та інших містах;
  • поранені українці;
  • харківський пологовий у бомбосховищі;
  • евакуація з Ірпеня через знищений міст;
  • люди, які переховуються в метро;
  • докази бійні в Бучі тощо.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Джамала зібрала майже €85 млн для України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше