Маск проти путіна

З'явилася відеогра, де Ілоном Маском треба побити кадирова та путіна – скріншоти

musk-putin.com

На тлі лунає "Ой, у лузі червона калина"

Українці розробили гру, в якій геймер керує найбагатшою людиною світу Ілоном Маском і лупцює владіміра путіна та рамзана кадирова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на GameDev DOU.

Судячи з усього, автори відеогри надихнулися словами Маска, який сказав, що готовий битися з путіним за Україну однією лівою рукою. Розробники хотіли таким чином привернути якомога більше уваги до російського вторгнення в Україну та надати користувачам можливість пожертвувати гроші для допомоги нашому народу.

Маск проти путіна
Маск проти путіна
Фото: musk-putin.com

"Поки що Маск не відреагував, але це наша мета номер один, тож не залишаємо надії. Загалом в гру пограли вже понад 10 тисяч користувачів із багатьох країн. Завдяки їй вже зібрано біля $10 тисяч, зокрема є внески у криптовалюті"

Керування доволі просте: потрібно просто ходити та битися спочатку з кадировим, а потім з путіним. На тлі поєдинку лунає "Ой, у лузі червона калина". Гра знаходиться за посиланням.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про іншу гру, де треба давати квіткою соняшника якомога більше ляпасів путіну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ