Готель

У Польщі елітний готель вигнав харків'янку, яка підтримувала росію – відео 18+

Shutterstock

"Ніхто вас ніде не прийме зі своїм "руськім міром"

У Польщі з готелю Hilton виселили прихильницю "руського міра" з Харкова, яка розповсюджувала дезінформацію про ЗСУ. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Культура! Тому Європа не приймає, навіть Ізраїль не приймає. Ніхто вас ніде не прийме зі своїм "руськім міром". Ми допомагаємо людям порядним. Я вас заселила сюди! Мій чоловік возив вас за свій рахунок по консульствах. Ми вам допомагали, а ви весь тиждень використовували Польщу, єврейську організацію, пропагуючи "руській мір" і те, що українські хлопці розстріляли Харків", – розповіла жінка, яка зі своїм чоловіком допомагала харків'янці.

У відповідь вона почула лише нецензурну лексику та критику.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російський дипломат на засіданні ООН випадково визнав, що у геноциді в Бучі винна рф.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ