Російський солдат

Окупанти насправді рили окопи поблизу ЧАЕС – докази

Shutterstock

"Геніальне" рішення

З'явилися докази того, що російські окупанти робили окопи у Рудому лісі, який знаходиться за 7 км від Чорнобильської АЕС. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Місце риття окопів розташоване у безпосередній близькості до станції. Також у цьому напрямку припав основний викид радіоактивних елементів під час вибуху 1986 року.

Окопи робили на місці з усіма ознаками сильної заболоченості, а тому там стоїть вода. Однак, це не заважає пилу з радіоактивними частинками піднятися у суху погоду. Вони, у свою чергу, осідали на одязі, техніці та легенях рашистів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що до білоруського Гомеля з ЧАЕС звозять опромінених російських солдатів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ