14-річний українець у Бучі героїчно ризикував життям, щоб прогодувати свою сім'ю – відео

Журналісти розповіли дивовижну історію 14-річного Сашка Гуцала із Бучі, який щодня шукав у місті харчі та воду під обстрілами окупантів.

Під час окупації сім'я українця перебувала у підвалі. Його батько тримав оборону та постійно укріплював сховище, а мама допомагала молодшим дітям. Сюди вони переїхали ще з трьома десятками місцевих у перший день вторгнення рф. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням ТСН.

"Свої блокпости ставив з тачок, з метала, з решіток, щоб те падло до нас не дісталось", – розповів Гуцал-старший.

Замість того, щоб боятися та скаржитися на життя, Сашко взяв відповідальність і почав рятувати своїх рідних від голодної смерті. Наприклад, він шукав харчі у магазинах, які грабували рашисти.

"Хліб вибирав, там було печиво таке, що на основі хліба і сир", – згадує 14-річний.

Сашко Гуцал
Сашко Гуцал
Фото: ТСН

Читайте також:

Хлопчик вимушено пробирався під обстрілами повз засідки ворога. Йому було страшно, але він не мав вибору, бо молодші брати та сестричка хотіли їсти.

"Боявся, хто знає, що у них в голові. Вони ж приходять з автоматами. Думають, що вони дуже "грізні", – додав він.

Із часом у підвалі запанував морок, а також закінчилися запаси води. Армія рф розбомбила комунікації, але, на щастя, Сашко знайшов колодязь.

Сашко Гуцал
Сашко Гуцал
Фото: ТСН

Родина хлопчика не могли покинути Бучу, бо не мала, куди їхати, а також боялася, що розстріляють. Одного разу до їхнього підвалу навіть почали ломитися окупанти. Їх не зупинило те, що у підвалі були діти, серед яких 5-річний Єгор, який досі шокований.

"Вони вирвали ті двері, пробували ці вибити – не вийшло. Залишили гранату – бахнули, прорвалися, і пішли коридором", – розповіли українці.

Квартира Гуцалів уціліла, але там відсутня вода та світло, а тому вони поки не переїжджають. Вони отримують їжу від волонтерів, а воду досі носить Сашко. Дивовижно, але 14-річний не вважає себе героєм. Замість цього він мріє про завершення війни, повернення друзів і великий приватний будинок у майбутньому.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український бізнесмен пожертвував своїм будинком, щоб ЗСУ знищили окупантів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше