Російський солдат

На росії життя загиблих військових оцінили у 10 тис руб – фото

Shutterstock

Жінки-вдови залишилися задоволені

Сьогодні українці готові віддати свої останні заощадження і навіть влізти у борги, щоб врятувати своїх рідних з лап армії путінської росії. 

У цей час, дружини та матері російських окупантів підтримують своїх "героїв" у всіх їхніх жорстоких вчинках. Вони навіть вихваляються державними виплатами у розмірі 10 тис рублів. Саме так на росії відкупилися за втрачене життя військових своєї армії.

Якщо перевести цю суму в українську валюту, то отримаємо 4 тис грн за нинішнім курсом. І найцікавіше те, що одна з жінок, яка залишилася вдовою, дуже зраділа такій допомозі "могутньої" та "великої" держави росії, яка буквально купила її чоловіка за два з половиною мішки цукру і відправила на смерть.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії "Бучанську різанину" з гордістю зображають на футболках.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше