"Ми расисти": Папа Римський заявив, що в Європі українських біженців приймають краще, ніж інших

Папа Франциск стверджує, що мешканці Європи ставляться до біженців з України краще, ніж до людей з інших країн. Це він назвав расизмом. Його думку схожим чином підтримала депутатка з Великої Британії.

"Це правда. Біженців класифікують. Є перший клас, другий клас, колір шкіри, (якщо) вони з розвиненої країни (чи) з нерозвиненої. Ми расисти, ми расисти. І це погано", – сказав Папа Римський і додав, що наразі "на хресті люди з воюючих країн Африки, Близького Сходу, Латинської Америки, Азії".

Окрім цього, понтифік заявив, що розуміє, чому окремі держави мілітаризуються. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rai.

"Бо ми повинні захищати себе, тому що каїністська модель війни.. Ми живемо з цією диявольською моделлю вбивства один одного через бажання влади, безпеки та бажання інших речей. Проте я думаю про приховані війни, яких ніхто не бачить, які далеко від нас. Багато. Чому? Ми забули мову миру – ми забули її. Ми говоримо про мир. ООН зробила все можливе, проте не досягли успіху"

Цікаво, що схожою думкою про расизм поділилася британська депутатка від Лейбористської партії Розена Аллін-Хан. Так, вона вважає, що Борис Джонсон підтримує українців у війні проти росії лише тому, що вони білошкірі, передає The Sun.

Розена Аллін-Хан
Розена Аллін-Хан
Фото: drrosena / Instagram

За її словами, Велика Британія не так активно втручалася у конфлікти на Близькому Сході, як допомагала Україні перемогти російських загарбників.

"Наш уряд, здається, активізувався і зробив більше тому, що вони (українці – "Дивогляд") більше схожі на нас. Дуже важко вимовити це вголос, але це сприймається", – заявила Аллін-Хан і додатково розкритикувала політику країни щодо Афганістану та Сирії.

Ці тези прокоментував британський депутат від Консервативної партії Том Хант:

"Це ще одне свідчення, що жодна проблема не може бути вирішена без того, щоб Лейбористська партія не захотіла зіграти в політику ідентичності, яка спричиняє розбрат. У нас була щедра схема для біженців з Афганістану, і ми маємо щедру схему для справжніх біженців з України. Ці коментарі, зроблені високопоставленим лейбористським політиком, є вкрай образливими для мільйонів людей по всій країні"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Іспанії росіяни побили українця, бо той сказав "Слава Україні".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше