Прапор Уругваю

В Уругваї помітили незвичайне природне явище – відео

Shutterstock

Біологи розповіли, чим це обумовлено

В Уругваї зафіксували на відео нетипове явище природи, яке викликане потужним штормом "Якекан". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Watchers.

Так, на атлантичному узбережжі міста Пунта-дель-Есте з'явилося дуже багато морської піни. Біологи вважають, що піна утворилася через значну кількість мікроводоростей у воді.

Через шторм "Якекан" і спровоковані ним ураганні вітри зі швидкістю до 130 км/год та проливні дощі в Уругваї та Бразилії сотні тисяч людей залишилися без електрики, також відомо про загиблих. За словами метеоролога Скотта Дункана, йдеться про "рідкісний і сильний циклон, який може бути історичним за інтенсивністю на цій широті в Південній Америці в цей час року".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Пентагоні детально розповіли про НЛО. За словами одного з учасників слухання, "НЛО незрозумілі", але "вони є реальними".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ