Зеленський і Шевченко

Андрій Шевченко зустрівся із президентом України та став послом UNITED24 – фото

president.gov.ua

Ексспортсмен "має нову місію"

Легенда збірної України та світового футболу Андрій Шевченко приїхав в Україну і зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіс президента України.

Зустріч стосувалася заснування національного бренду UNITED24, де Шевченко став першим амбасадором. Ця фандрейзингова платформа має збільшити благодійні пожертви на підтримку України у світі. У тому числі, шляхом об'єднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників задля підтримки України в захисті незалежності, територіальної цілісності та суверенітету, а також у повоєнному відновленні.

"Важливо, що першим амбасадором бренду UNITED 24 став українець, якого знають у всьому світі. Андрій має величезну довіру та авторитет, які здобув своєю наполегливою працею та своїми спортивними досягненнями. Тепер він має нову місію – розповідати світу про події в Україні та спрямувати свій авторитет на збільшення міжнародної допомоги нашій державі, щоб наблизити нашу перемогу", – заявив Зеленський.

Колишній футболіст сказав, що стати першим амбасадором UNITED 24 – велика честь для нього.

"Я представляю Україну на міжнародній футбольній арені багато років. Але сьогодні, коли моя держава потерпає від війни, мій пріоритет не футбол, а допомога Україні. Я зроблю все можливе, щоб підвищувати обізнаність про потреби України, щоб заохочувати людей долучатися до UNITED 24, робити внесок у нашу перемогу", – розповів Шевченко.

Національний бренд працює за трьома напрямками: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України. Проведення першої події на підтримку UNITED 24 заплановане на 8 червня у Лондоні, де відбудеться благодійний вечір-аукціон.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Шевченко візьме участь у благодійному матчі для підтримки українських біженців, де буде багато відомих футболістів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ