Ілон Маск і Twitter

Ілон Маск відклав купівлю Twitter'а – цьому є причина

Shutterstock

Після такої заяви акції соцмережі впали на 20%

Американський бізнесмен Ілон Маск оголосив про призупинення операції з купівлі соціальної мережі Twitter. Причину цього називає "Дивогляд". 

Відповідне рішення було спричинено кількістю фейкових акаунтів у Twitter'і. Бізнесмен чекає на результати перевірки, які мають показати, чи дійсно кількість наявних фейкових облікових записів у соцмережі становить 5% від усіх.

Чи вплинуть результати на продовження процедури купівлі наразі невідомо, але після заяви про її призупинення акції Twitter впали на 20%.

Нагадаємо, новина про те, що Ілон Маск збирається купити Twitter стала відома наприкінці квітня. Вартість не приховувалася – мільярдер був готовий віддати близько $44 млрд і таку цифру ухвалила рада директорів. Процедура купівлі-продажу мала завершитися вже наприкінці 2022 року. 

Спочатку новина про зміну власника соцмережі обурила певних користувачів. Вони припустили, що так Twitter стане майданчиком для розпалювання ненависті та дискусій щодо певних політичних і громадських груп.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережу підкорюють меми про Ілона Маска і Twitter. Акивні користувачі просять бізнесмена "купити ще й росію".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ