Ілон Маск

Ілон Маск закликав більше розмножуватися задля порятунку людства

Скріншот із YouTube

"Запам'ятайте мої слова"

Бізнесмен Ілон Маск заявив, що людям потрібно народжувати більше дітей, бо наша цивілізація може бути зруйнована. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNBC.

Своєю думкою генеральний директор Tesla та SpaceX поділився під час заходу Wall Street Journal 6 грудня, у понеділок. За словами Маска, "людей не вистачає", а також швидке падіння і так низьких коефіцієнтів народжуваності – "один найбільших ризиків для цивілізації".

Ілон згадує про розповсюджену думку серед багатьох "розумних і хороших" людей щодо безконтрольного зростання населення. Наприклад, нещодавно Меган Маркл і принца Гаррі нагородили 500 тис фунтами стерлінгів за відмову від подальшого розмноження через перенаселення Землі.

"Все навпаки. Якщо у людей не буде більше дітей, цивілізація зруйнується. Запам'ятайте мої слова", – сказав Маск, який має шістьох дітей.

За словами аналітиків Morgan Stanley, "рух за те, щоб не мати дітей через побоювання щодо зміни клімату, зростає і впливає на рівень народжуваності швидше, ніж будь-яка попередня тенденція в галузі зниження народжуваності". Окрім Маска, кілька століть тому подібну думку висловлював німецький філософ, історик, публіцист і культуролог Освальд Шпенглер у своїй праці "Присмерк Європи".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що співачка Ґраймз натякнула на причину розлучення з Ілоном Маском.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ