Ґраймз

Співачка Ґраймз натякнула на причину розлучення з Ілоном Маском – відео

Grimes / Instagram

Відеоігри полюбляють не лише діти

З'явилася нова пісня 33-річної канадської співачки Ґраймз за назвою Player Of Games ("Гравець") назвою Player Of Games ("Гравець"), яка присвячена розлученню із бізнесменом Ілоном Маском. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал артистки.

"Вирушай у холодні простори космосу, навіть кохання не втримає тебе на своєму місці", – йдеться у пісні.

Можливо, співачка хотіла натякнути на те, що Маск забагато працює. Це цілком ймовірно, бо сам мільярдер зізнавався, що колись приділяв роботі по 120 годин щотижня.

Окрім цього, у композиції йдеться, що Ґраймз "закохана в найбільшого геймера", який "завжди любитиме гру більше, ніж мене". Зазначимо, що засновник Tesla багаторазово зізнавався, що полюбляє відеоігри, серед яких згадував про Deus Ex, Overwatch, Hearthstone, BioShock, Fallout, Mass Effect і Cyberpunk 2077.

У кліпі Ґраймз зображена оголеною жінкою, яка обіймає чоловіка в обладунках лицаря, які зазвичай фігурують у відеоіграх. Це можна проінтерпретувати двома способами:

  • Костюм чоловіка – натяк на відеоігри, де можна зустріти лицарів.
  • Обладунки символізують байдужість Маска, а оголеність Ґраймз – її вразливість.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як Ілона Маска після зміни зачіски порівнюють із Кім Чен Ином і героєм "П'ятого елементу".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ