Ілон Маск

Компанія SpaceX може стати банкрутом – Ілон Маск уже відмовився йти у відпустку

Скріншот із YouTube

Мільярдер обурений і стверджує, що потрібно залучити всі доступні робочі руки

Бізнесмен Ілон Маск стверджує, що його компанії SpaceX загрожує банкрутство, якщо у 2022 році вона не зможе організувати регулярні польоти Starship. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNBC.

Маск про це розповів у корпоративному листі для працівників, яких він вітав із Днем подяки. Мільярдер був незадоволений представниками компанії SpaceX, які не досягли значного прогресу в розробці двигуна Raptor.

Останній потрібний для ракет Starship. За словами Маска, криза виробництва на практиці перевищила прогнози. Засновник компанії вважає, що якщо у 2022 році SpaceX не організує регулярні польоти Starship не рідше одного запуску на два тижні – компанія може стати банкрутом.

Ця ситуація навіть вимусила Маска перенести заплановану на честь Дня подяки відпустку. Він стверджує, що для уникнення катастрофи є потреба у всіх наявних руках.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як онлайн-нараду Ілона Маска несподівано перервав його 1,5-річний син.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ