Мей Маск

Мей Маск з'явилася на публіці у Катарі у костюмі українського бренду – фото

Mark Seliger

Жінка уважно стежить за трендами та приділяє увагу зокрема й українським брендам

Матір американського мільярдера Ілона Маска – Мей Маск вражає публіку своїми образами. Цікаво, що вже багато разів увагу привертали саме вбрання українських брендів. Як повідомляє "Дивогляд", на днях жінка відвідала захід у Катарі, для якого обрала костюм від українського виробника. 

Мей Маск уважно стежить за трендами та дотримується їх. Так, її не обійшов стороною й стиль "оверсайз", який вже тривалий час не виходить з моди. 

Матір найбагатшої людини світу приділяє увагу також й українським брендам. Її вже не раз бачили на публіці у вбраннях від українських виробників. 

У Катарі, на Fashion Trust Arabia жінка з'явилася у "оверсайз" костюмі рожевого кольору, який входить до колекції SS20 бренду TTSWTRS. 

А нещодавно Мей Маск відвідала столицю України – місто Київ. У своєму Instagram жінка зазначила, що ще й досі перебуває під враженням від цієї подорожі та музики українських виконавців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що зірка "Гри Престолів" прогулялася у джинсах від українського бренду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ