Школа

У Великій Британії керівництво початкової школи просить хлопчиків носити спідниці заради "рівності"

Shutterstock

"Ми прагнемо поширювати ідею про те, що в одязі немає статі й що ми всі повинні мати можливість виявляти себе на власний розсуд"

У навчальному закладі Castleview Primary в Единбурзі (Шотландія) керівництво попросило батьків, щоб їх діти чоловічої статі ходили до школи у спідницях. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

"Ми хочемо, щоб наша школа була інклюзивною та сприяла рівності", – йдеться у повідомленні.

До цієї акції запросили хлопчиків від 3-річного віку. Керівництво школи бажає, щоб діти відчували себе "комфортно". Також там пропонують носити легінси чи будь-які штани під спідницями.

"Ми прагнемо поширювати  ідею про те, що в одязі немає статі, і що ми всі повинні мати можливість виявляти себе на власний розсуд", – написано в електронному листі, який отримали батьки.

У початковій школі хочуть, щоб її працівники та учні руйнували гендерні стереотипи та "просували рівність". Думки батьків щодо цієї ініціативи розділилися. Певна частина була задоволена, що керівництво школи звернуло увагу на цю тему, але були й ті, хто вважає, що вчителі повинні займатися освітою, а не розмірковуваннями про гендерні питання.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як в Іспанії вчителі-чоловіка прийшли на заняття у спідницях на знак протесту.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ