Міністр громадської безпеки В'єтнаму То Лам у лондонському ресторані Nsur-Et

Чиновник-комуніст із В'єтнаму відвідав Лондон і з'їв "золотий стейк", який коштує майже $2 тис – відео

Radio Free Asia / YouTube

Відео прийому їжі видалили на вимогу в'єтнамської сторони, але Інтернет пам'ятає все

Міністр громадської безпеки В'єтнаму То Лам відвідав ресторан у Лондоні, де спробував фірмовий "золотий стейк". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Daily Mail.

Це сталося після відвідування в'єтнамцем кліматичного саміту ООН у Ґлазґо (Шотландія). То Лам став гостем у лондонському ресторані Nsur-Et, де турецький кухар Нусрет Гекче артистично приготував йому шматок м'яса та посипав його золотою пудрою.

Потім кухар відрізав частину стейка та погодував політика з ножа. Вартість цієї страви оцінюється у 1450 фунтів стерлінгів (майже $2 тис).

Чиновника-комуніста зняли на відео та опублікували у TikTok ресторану. Згодом в'єтнамська сторона вимагала, щоб ролик видалили, що оперативно виконали. Однак це не завадило розповсюдитися цьому відео по мережі.

Багатьом користувачам не сподобалася ця екстравагантна трапеза То Лама. На думку деяких в'єтнамців, вживання такої їжі під час пандемії та масової смертності – верх байдужості.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США колишні в'язні будуть судитися з тюремниками, бо ті їх катували дитячою піснею.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ