Телефон

Хід генія: у Швеції чиновник годинами телефонував на свій номер, бо не хотів працювати

Shutterstock

Після визнання свої провини чоловік ще чотири рази телефонував на власний номер

У Швеції 28-річний податковий чиновник на ім'я Андреас задля уникнення роботи постійно телефонував на свій власний номер. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Epoch Times.

У дисциплінарному звіті Шведського податкового агентства йдеться, що замість прийому дзвінків чоловік телефонував сам собі, завдяки чому він він з'явився в системі свого роботодавця як "зайнятий". Таким чином, кожен дзвінок від клієнтів переадресовувався його колегам.

Зокрема, у період з 10 березня по 5 травня чоловік так робив 32 рази. Завдяки цьому він зекономив у загальній складності 55 робочих годин, тобто приблизно тиждень роботи.

"Деякі з цих дзвінків тривали годинами", – написано у звіті.

Із січня цього року чиновник працював з домашнього офісу, а тому його "лайфхак" помітили не одразу. Лише у квітні його начальник виявив, що чоловік робить дуже довгі телефонні дзвінки у порівнянні з іншими працівниками.

Саме тому в нього запитали, чим це обумовлено. 28-річний працівник зізнався, що не працював під час цих дзвінків. Дивовижно, але він навіть не розкаявся, бо після визнання свої провини ще чотири рази телефонував на власний номер.

За його словами, він так робив, бо був "вкрай низько" мотивований працювати. Тепер йому загрожує звільнення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві поліцейський кілька років отримував зарплатню, але при цьому не ходив на роботу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ