Монети

"Король прогульників": італієць 15 років не ходив на роботу та отримував зарплатню

Shutterstock

Його звинуватили у зловживанні службовим становищем

В італійському місті Катандзаро, працівник лікарні Pugliese Ciaccio протягом 15 років прогулював роботу та отримував зарплатню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Відомо, що чоловік перестав ходити на роботу в 2005 році. Ще тоді головний лікар закладу збирався написати на нього доповідну через погрози. Однак, коли керуючий пішов на пенсію, його наступник та персонал не помітили такої тривалої відсутності колеги. Через це він продовжував щомісяця отримувати грошові нарахування, загальна сума яких за всі ці роки склала €538 тис.

Італійська преса назвала чоловіка "королем прогульників", а місцева поліція звинуватила його у шахрайстві та висунула звинувачення у зловживанні службовим становищем, а також підробці документів та вимаганні.

А ще один цікавий випадок трапився у Франції, коли працівник однієї з парфумованих компанії вирішив подати на керівництво в суд через нудну роботу. В результаті йому виплатили 50 тис євро. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ