Нудьга

Француз відсудив у компанії 50 тисяч євро "за нудну роботу"

monkeybusinessimages

Чоловік цілих 7 місяців не ходив в офіс, перш ніж його звільнили

Житель Парижа Фредерік Деснард подав у суд на компанію, у якій працював протягом чотирьох років. Причиною позову стало те, що чоловік вважав свою роботу нудною і це погіршило його психічний стан. Про це пише The Times.

Після тривалого розгляду справи суд вирішив задовольнити позов і зобов'язав роботодавця, парфумерну компанію Interparfums, виплатити Деснарду компенсацію розміром 50 тисяч євро.

Француз звернувся до суду у 2016 році. Він поскаржився, що на роботі у нього була дуже невелика кількість справ. Усі чотири роки він виконував одні і ті ж обов'язки, а це пригнічувало його і викликало депресію.

"Нікого не хвилювало, я приїхав в 9 або 10 ранку. Мені треба було купити якесь офісне приладдя – кілька аркушів паперу – і тоді мій робочий день закінчувався", – розповів Деснард. Його адвокати заявили, що через таку нудну роботу у нього навіть стався епілептичний напад під час управління автомобілем.

Як повідомляв французький журнал Le Dauphine, Деснард мав посаду "керівника загальних служб". Його зменшення навантаження збіглося з "закінченням контракту на найбільшу торгову марку, над якою працювала Interparfums. Однак за французьким законодавством роботодавець не може просто звільнити працівника, якщо його робота більше не потрібна. У такому випадку компанія сподівається, що працівник звільниться за власним бажанням.

Деснарда звільнили в 2014 році після того, як протягом семи місяців він не з'являвся в офісі.

Нагадаємо, раніше 5.UA писав про професії, які назавжди змінилися через карантин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ