Поліція США

У США популярний жест із TikTok допоміг врятувати життя 16-річної дівчини, яку викрали

Shutterstock

У телефоні викрадача виявили фотографії "неповнолітньої сексуального характеру"

У штаті Кентуккі поліція врятувала викрадену 16-річну дівчину завдяки відомому жесту з TikTok. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News.

Відомо, що дівчину викрав 61-річний Джеймс Брік, який проїхав з нею кілька штатів. Згодом поліцію повідомили, що на задньому сидінні автомобіля помітили дівчину, яка демонструвала жест із TikTok.

Зокрема, вона показала долоню, зігнула великий палець і стиснула його у кулак. Цей знак означає, що людина страждає через домашнє насильство чи просто потребує у допомозі.

Людина, яка побачила цю дівчину, зателефонувала до екстреної служби та простежила за транспортом із дівчиною. Це допомогло правоохоронцям перехопити машину.

Бріка заарештували та виявили у нього в смартфоні фотографії "неповнолітньої сексуального характеру". 61-річного чоловіка звинуватили у тому, що він незаконно позбавив людини волі та зберігав сексуальні матеріали з неповнолітніми.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що поліція у Гондурасі знайшла відомого наркоторговця за допомогою TikTok.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ