Супермен

Авторам ЛГБТ-Супермена знадобився поліцейський захист

Shutterstock

Деякі фанати не оцінили прогресивне нововведення

Кільком художникам DC Comics після оголошення про нову орієнтацію Супермена знадобився поліцейський захист, бо їм почали погрожувати. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC24.

Нагадаємо, що нинішнього Супермена, 17-річного Кларка Кента, вирішили зробити бісексуалом у випуску серіалу "Супермен: Син Кал-Ела". На коміксах помітно, як він поцілував репортера Джея Накамуро, свого друга.

Частина фанатів розкритикували цю ідею і навіть почали погрожувати авторам коміксу. Також подію не оминули увагою відомі діячі, у тому числі американський політик Джош Мандель у своєму Twitter:

"Бісексуальні комікси для дітей. Вони буквально намагаються знищити Америку"

Саме тому до поліції Лос-Анджелеса звернулися працівники DC, щоб ті слідкували за студією, а також кількома будинками продюсерів і артистів. У The New York Post пишуть, що наразі жодну з погроз не реалізували. Також невідомо, коли творцям нового Супермена погрожували та хто це робив.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у паспорті громадянина США можна вказувати гендер "Х" та обирати стать на власний розсуд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ