Алекс Скотт

Відома футболістка, що підтримує BLM, дізналася про своїх пращурів – ті виявилися темношкірими работоргівцями (фото)

alexscott2 / Instagram

"Це суперечить всьому, за що я виступаю"

Відома британська коментаторка, футбольна експертка та активістка руху BLM ("Життя темношкірих важливі") Алекс Скотт дізналася, що вона є нащадком рабовласника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

37-річна Скотт, яка у минулому грала за збірну Англії та "Арсенал", взяла участь у шоу від BBC під назвою "Who Do You Think You Are?" (Хто ти такий?), де учасникам розповідають про їх родовід. Для цього її привезли на Ямайку, де жили її пращури по батьківській лінії.

Виявилося, що у далекого пращура британки, Роберта Френсіс Кумбс, було 26 рабів у XIX столітті. Також вона ознайомилася з архівами.

Алекс дуже здивувала ця інформація. За словами історика, її пращур був "світліший", порівняно з іншими темношкірими, а тому володів рабами. Ця звістка викликала у жінки сльози.

"Це суперечить всьому, за що я виступаю. Я прекрасно розуміла, що ми можемо заглибитися у тему рабства, але я вірила, що дізнаюся про те, як мої предки були в рабстві, а не те, що вони були рабовласниками", – поділилася Скотт.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у США поліція затримала афроамериканку, яка вдавала білошкірого расиста й погрожувала темношкірим.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ