Американка Кейсі, яка їсть прах свого покійного чоловіка

"Це як прилив адреналіну": у США жінка "їла" свого покійного чоловіка та схудла майже на 20 кг – відео

MY STRANGE ADDICTION / TLC

За словами американки, прах покійного "схожий на суміш зіпсованих яєць, піску і наждачного паперу"

Мешканка США взяла участь у шоу "Мої дивні пристрасті" та розповіла, що їсть прах свого покійного чоловіка. За 10-річний період цей "геніальний" метод дозволив їй схуднути на 19 кг. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Жінка на ім'я Кейсі прожила трохи більше року зі своїм чоловіком Шоном, який у 2001 році помер внаслідок нападу астми. Вдові було важко пережити цю трагедію, а тому вона скрізь мала при собі урну з прахом покійного.

"Я беру чоловіка з собою всюди: у продуктовий магазин, за покупками, у кіно, коли йду кудись поїсти", – поділилася жінка.

За словами Кейсі, одного разу вона випадково забруднила руки прахом покійного, але не змогла струсити його на землю. Саме тому вона просто злизала попіл зі свого тіла. Відтоді американка щодня "їсть" свого чоловіка. Вона стверджує, що це допомогло їй схуднути на 19 кг.

"Прах схожий на суміш зіпсованих яєць, піску і наждачного паперу, але я полюбила цей смак. Коли я відкриваю урну, я відчуваю щастя. Це як прилив адреналіну", – розповіла вона.

Також Кейсі поділилася, що невдовзі після того, як вона "куштує" чоловіка, ейфорія припиняється та її замінює почуття провини. Окрім цього, у неї є страх, що згодом вона з'їсть увесь вміст урни та коханий остаточно її "покине".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у США хлопець зберігав тіло своєї померлої дівчини, бо не хотів із нею розлучатися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ