Гвінет Пелтроу

У США чоловік вимагає $5 млн через те, що у нього вдома вибухнула свічка з "ароматом вагіни" відомої акторки

Shutterstock

Також зірка продає аромасвічку, яка, за її словами, "пахне, як її оргазм"

У мешканця США Колбі Вотсона посеред квартири несподівано вибухнула свічка з "ароматом вагіни" виробництва компанії "Goop" американської акторки Гвінет Пелтроу. Тепер він вимагає компенсацію у розмірі $5 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Американець вперше вирішив запалити свічку в лютому, але тоді все пройшло добре. Однак, наступного разу Вотсон залишив свічку запаленою протягом 3 годин, що привело до вибуху та пошкодження меблів.

Це вже прокоментував виробник, який вказав на відповідне попередження на своєму сайті про те, що виріб треба запалювати менш ніж на 2 години. На думку представників акторки, ця позовна заява несерйозна та орієнтована на  паплюження репутації виробника.

Цікаво, що Пелтроу випускає не лише свічки з "ароматом вагіни". Зокрема, можна придбати аромасвічку, яка, словами акторки, "пахне, як її оргазм".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у США хлопець зберігав тіло своєї померлої дівчини, бо не хотів із нею розлучатися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ