У Швеції хлопця пограбувала та зґвалтувала група мігрантів, а після цього його засудили за ксенофобію

21-річний Кенні Фріберг, якого зґвалтували пляшкою і записали цей процес на відео, був упевнений, що помре, а тому відправив матері передсмертне повідомлення.

Інцидент стався у місті Мальме кілька років тому. За словами постраждалого, його пограбували, засунули у рот пістолет і запхали у задній отвір пляшку. 6-годинні тортури зняли на відео та розмістили у соцмережі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на AllInfo.

Постраждалий був впевнений, що помре. Саме тому під час тортур він відправив матері повідомлення, де написав, що любить її. На щастя, Фрібергу вдалося втекти. Він стрибнув у канал, звідки його, у жахливому стані, дістали рятувальники.

Кенні Фріберг
Кенні Фріберг
Фото: Facebook

Могло здатися, що приниженням настав кінець, але згодом Кенні довелося розчаруватися у шведській правовій системі. Справа у тому, що під час судового розгляду, обвинувачувані сиділи та голосно сміялися під час відтворювання кадрів з тортурами.

21-річний хлопець не зміг цього витримати, а тому він підвівся та двічі вигукнув: "Зіг Хайль" (нацистське вітання).

"Це найшвидший спосіб образити їх, який я міг придумати", – заявив Фріберг.

Ця витівка збентежила обвинувачених мігрантів, які стали агресивними. Внаслідок цього їх затримали та перервали судове засідання. Шведське правосуддя згодом порушило справу проти Фріберга, звинувативши його у "підбурюванні проти етнічних груп".

Кенні Фріберг
Кенні Фріберг
Фото: Фото expressen.se

Відомо, що 20-річний мігрант, який брав участь у тортурах, лише нещодавно покинув в'язницю. До цього він вже там знаходився за схожу витівку. Іншого 21-річного обвинуваченого виправдали за принизливе пограбування Кенні через відсутність доказів. Наразі він знаходиться у в'язниці за нанесення ножового поранення в груди іншому чоловіку.

Третього, найстаршого серед обвинувачених, теж виправдали у принизливому пограбуванні. Наразі чоловік мертвий – він був застрелений посеред вулиці через 2 роки після інциденту з Кенні Фрібергом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що у Великій Британії 28 чоловіків звинуватили у зґвалтуваннях дівчинки-підлітка, які продовжувалися протягом 7 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше