Мей Маск

Мама Ілона Маска з'явилася на обкладинці журналу в одязі українського дизайнера – фото

Bevza

Вона постала у дуже стриманому, але стильному образі

Мама американського підприємця та мільярдера Ілона Маска – 73-річна Мей Маск з'явилася на обкладинці травневого випуску журналу L’Officiel у вбранні від українського виробника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram бренду.

На фотографії жінка з'явилася у одязі дизайнерки Світлани Бевзи, яка у 2006 році заснувала власний бренд BEVZA. Так, можна побачити, що образ дорослої моделі, який складається з білої довгої туніки та штанів прямого крою, було обрано виключно з весняно-літньої колекції, у якій представлені стримані, але стильні моделі. 

Сьогодні, у одязі від українських дизайнерів можна побачити багатьох закордонних знаменитостей. Так, наприклад, дружина Ілона Маска з'явилася у вбранні українського бренду IENKI IENKI, а молодші сестри Кім Кардаш'ян вийшли в світ у лаковій сорочці TTSWTRS та шкіряному костюмі CULTNAKED.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ