Джеймс МакЕвой

"Це було дивовижно": зірковий актор Джеймс Макевой розповів про залежність, що мало не зруйнувала його кар'єру

jamesmcavoyrealdeal / Instagram

Внаслідок пандемії небезпечна звичка артиста повернулася

Популярний британський актор Джеймс Макевой розповів фанатам, що колись у нього була небезпечна залежність від відеоігор. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

За словами Макевоя, комп'ютерні ігри довго "тримали" його у залежності, що особливо активно проявилося під час зйомок стрічки "Джейн Остін" з Енн Гетевей.

"Тоді мені подарували Xbox 360 та, а також гру "Облівіон". Це була гра, яку я обожнював в дитинстві. Під час зйомок мені треба було лягати спати о десятій вечора, тому що я вставав о шостій ранку. А я просто не спав до четвертої ранку, і грав у "Облівіон", – розповів актор.

На щастя, здоровий глузд переміг, бо Джеймс усвідомив руйнівні наслідки своєї залежності та позбувся відеогри.

"Я ліг спати о 5:35 ранку. А робоча машина приїхала о 5:45. Тоді я вирішив, що або продовжую далі грати й втрачаю роботу, або щось змінюю. Я обрав роботу", – зізнався Джеймс.

У підсумку британський актор оригінальним методом позбувся від гри – він поклав диск на газову плиту та просто дивився, як він палає. Завдяки цьому Макевой на десятирічний період позбувся від залежності, але під час пандемії знову почав грати у різні проєкти.

"Під час пандемії, я і мої хлопці, ми всі по 40 років з сивим волоссям, лисинами та різним лайн*м. Зараз ми розмовляємо кожні дві-три ночі, граючи у Warzone, і говоримо про життя, кохання, про все, одночасно абсолютно знищуючись 12-річними дітьми з інших країн. Це було трохи порятунком під час пандемії, коли ми не могли тусуватися. Ми фактично проводили набагато більше часу, ніж будь-коли до пандемії. Це було дивовижно", – підсумував Макевой.

До речі, а ви знали, що геймери спалюють близько 400 ккал за дві години гри? Фахівці провели дослідження та виявили, що така "активність" може дорівнювати тисячі присідань.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ