Обкладинка альбому гранж-групи Nirvana за назвою Nevermind

"Немовля" з культової обкладинки групи Nirvana судитиметься з артистами через дитяче порно – фото

відкриті джерела

30-річний Спенсер Елден, який у 3-місячному віці з'явився на обкладинці альбому гранж-групи Nirvana за назвою Nevermind, вирішив подати судовий позов. Він стверджує, що його оголений вигляд на фото – дитяча порнографія.

Відомо, що на обкладинці немовля перебуває під водою, де намагається наздогнати доларову банкноту на риболовецькому гачку. Дитину зобразили з оголеними геніталіями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Nevermind є другим і найуспішнішим альбомом цієї групи. Восени 1991 року його випустив лейбл DGC Records. Найпопулярнішою піснею виявилася Smells Like Teen Spirit, на яку, порівняно з іншими, особливо не сподівалися автори. Сам Кобейн згодом неодноразово негативно висловлювався щодо цієї композиції.

Зазвичай несексуальна оголена фотографія немовляти, за законом, не є порнографією. Тим не менш, на думку адвоката Елдена Роберта Льюїса, інтерпретація фото виходить за рамки дитячого порно. Правозахисник стверджує, що валюта в кадрі надає зображенню такого сенсу, начебто дитина є "секс-працівником".

"Обвинувачені навмисно продавали дитячу порнографію Спенсера з комерційною метою і використовували шокувальний характер його зображення для просування себе і своєї музики за його рахунок. Обвинувачені використовували дитячу порнографію, яка зображує Спенсера, як важливий елемент схеми просування пластинок, що зазвичай використовуються в музичній індустрії для привертання  уваги, у якій на обкладинках альбомів діти зображувалися в сексуально провокаційній манері, щоб отримати популярність, стимулювати продажі і привернути увагу засобів масової інформації, а також критиків для оглядів", – написано у позові.

Обкладинка альбому гранж-групи Nirvana за назвою Nevermind
Обкладинка альбому гранж-групи Nirvana за назвою Nevermind
Фото: відкриті джерела

30-річний Спенсер хоче, щоб кожен обвинувачений виплатив $150 тис, а саме:

  • музиканти Дейв Грол і Кріст Новоселіч, які досі живі
  • барабанщик Чед Ченнінг, який входив у музикальну групу в ті часи, хоча у 1990 році його замінив Грол. Це сталося до запису альбому та безпосереднього фотографування для обкладинки
  • удова Курта Кобейна Кортні Лав, Гай Осірі і Хізер Паррі, в управлінні яких знаходиться маєток Кобейна
  • фотограф Кірк Веддлі, сином друга якого і є Спенсер
  • художній керівник Роберт Фішер
  • чинні або нечинні звукозаписні компанії, які займалися випуском або поширенням альбому протягом останніх 30 років

Цікаво, що Елден багато разів відтворював легендарну сцену вже у дорослому віці, але у плавках. Також він кілька разів давав інтерв'ю і казав, що у нього глибоко змішані почуття щодо цієї обкладинки. Тим не менш, раніше він не казав, що вважає це порнографією.

Спенсер Елден
Спенсер Елден
Фото: TMZ

За словами Спенсера, особисто він ніколи не отримував гроші за фото понад тих $200, які дали його батькам у день зйомки. У минулих інтерв'ю він стверджував, що намагався вийти на зв'язок з Гролом і Новоселічем, але йому цього не вдалося.

Можливо, 30-річний чоловік в якості аргументів у суді вкаже на відсутність документів, які могли б підписати його батьки для згоди щодо будь-якого використання фото.

"Ні Спенсер, ні його законні опікуни ніколи не підписували дозвіл на використання будь-яких зображень Спенсера чи його подібності, і вже тим більше комерційної дитячої порнографії з його зображенням", – сказано у позові.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що королева Єлизавета буде судитися з Меган Маркл і принцом Гаррі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ