Принц Гаррі

Принц Гаррі вперше розповість про свого справжнього батька і коханця принцеси Діани – ЗМІ

Shutterstock

За свої мемуари Гаррі вже отримав приголомшливий аванс

Принц Гаррі готує до випуску свої мемуари, в яких вперше розповість про коханця принцеси Діани і про те, хто насправді є його батьком. Про це пише журнал Radar Online з посиланням на власне джерело у видавничому бізнесі, передає "Дивогляд".

Співрозмовник видання розповів, що герцог Сассекський отримав за свою книжку аванс у розмірі $15 млн. У цих мемуарах Гаррі підтвердить або розвіє чутки про те, що його біологічний батько – не принц Чарльз.

"Навіть принцу не дадуть аванс 15 мільйонів доларів, якщо той не готовий розповісти про все", - стверджує джерело.

Видання зазначає, що у видавців було побоювання, що принц Гаррі і Меган Маркл видадуть все найцікавіше "безкоштовно" - в інтерв’ю Опрі Вінфрі.

"Але тепер говорять про те, що інтерв'ю Опрі було лише верхівкою айсберга. Гаррі розкриє всю правду. Коли його книгу надрукують, у Віндзорів не залишиться жодного секрету", - пише Radar Online.

Нагадаємо, у Британії давно ходять слухи про те, що справнім батьком Гаррі є Джеймс Г’юїтт - коханець принцеси Діани, з яким вона познайомилася за кілька років до народження молодшого сина.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ