Жінка зі смартфоном у туалеті

Звичка XXI століття: лікарі розповіли, чому сидіти з телефоном у туалеті небезпечно

Shutterstock

Кілька хвилин гортання стрічки соцмереж може спровокувати серйозні проблеми

На думку багатьох лікарів, відвідування туалету разом з телефоном може бути небезпечним для людського здоров'я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

На думку експертки, тривалий час у туалеті зі смартфоном може спровокувати розвиток гемороїдальних вузлів, тобто розширення вен заднього проходу. Таким чином, звичка сучасних людей скрізь носити з собою телефон може призвести до геморою.

Лікарка Сара Джарвіс стверджує, що у середньому кожний четвертий дорослий мешканець Великої Британії страждає від закрепів, що може бути обумовлене використанням смартфону в туалеті. Саме тому експертка радить не брати гаджет із собою.

За словами лікарки Лізи Акерлі, також є ризик покриття смартфону мікробами, якщо він опиниться у туалеті.

Втім, якщо ви все ж таки не плануєте відмовлятися від цієї небезпечної звички, то варто звернути увагу на наступну пораду – якщо ви правша , то тримайте телефон у лівій руці, знаходячись у туалеті. Більше нічого не чіпайте лівою рукою до моменту, поки ви її не помиєте. Завдяки цьому методу мікробам буде важче потрапити на гаджет і, відповідно, в організм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що велика кількість вільного часу негативно впливає на самопочуття людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ