Гіпертонія

Лікарі назвали простий спосіб знизити тиск без ліків

Shutterstock

На це знадобиться лише 12 хвилин

Американські лікарі із клініки Майо (Mayo) розповіли про простий спосіб знизити артеріальний тиск без медичних препаратів. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Express.

Медики зазначили, що для профілактики гіпертонії і зниження високого тиску допоможуть низькоінтенсивні і короткочасні фізичні вправи. Фахівці порадили регулярно виконувати такі тренування протягом 12 хвилин.

Зауважте, що вправи мають бути спрямовані на скорочення певного м'яза або групи м'язів і виконуватися в одному положенні без руху.

Лікарі підкреслили, що часто людина може не відчувати, що у неї підвищений кров’яний тиск, адже цей стан є безсимптомним. Однак це може бути смертельно небезпечно, оскільки хворий не розуміє, що у нього підвищується ризик серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, нещодавно медики розповіли, що люди, які щодня проходять 7 тисяч кроків, мають значно нижчий ризик передчасної смерті від різних причин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ