Чоловік і жінка стоять на березі

Велика кількість вільного часу негативно впливає на самопочуття людини – вчені

Shutterstock

Фахівці зі США провели дослідження до якого залучили понад 35 тис учасників

Самопочуття людини частково залежить й від рівня її щоденної активності: робота, навчання, спорт. Однак, фахівці з'ясували, що чим більше людина має вільного часу від справ, тим гіршим стає її самопочуття. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Journal of Personality and Social Psychology

Американські вчені провели дослідження до якого залучили понад 35 тис учасників. Фахівці проаналізували денну діяльність людини і на основі цих даних робили висновки.  

Дослідники виокремили категорію "дозвілля", яка містила в собі різні види діяльності, та розрахували, скільки часу люди приділяють на це.

Отримавши цю інформацію, науковці побачили, що добробут досліджуваних осіб зростає у випадку, коли кількість вільного часу було збільшено на 2 години. Коли ж його кількість збільшувалась на понад 5 годин, у людей помічалося погіршення самопочуття та поява проблем зі здоров'ям.

"Золота середина — помірна кількість вільного часу. Ми виявили, що надто багато вільного часу пов'язано зі зниженням суб'єктивного добробуту через відсутність почуття продуктивності та мети", — зазначила Марісса Шаріф.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як не набрати вагу на відпочинку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ