Жінка схудла на 101 кг

Жінка за рік схудла на 101 кг завдяки новому хобі

Kennedy News and Media

Це кардинально змінило життя Кетлін

48-річна британка Кетлін Вутон за один рік змогла скинути 101 кг  і кардинально змінити своє життя після того, як знайшла нове хобі. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Mirror.

Кетлін, яка раніше важила 254 кг, страждає від  синдрому гіпермобільності суглобів, остеоартриту і ліпедеми. Жінці було важко самостійно пересуватися, зав’язувати шнурки на взутті і навіть перевдягатися.

Через проблеми зі здоров’ям британка рідко виходила з дому. Вона дуже хвилювалася, що пропускає сімейні свята і не часто бачить рідних.

Та одного дня сестра Вутон запропонувала їй приєднатися до групи людей, які займаються плаванням у відкритій воді.

Кетлін спробувала і цей досвід її просто вразив.

"Я плакала, тому що мені було соромно за те, який вигляд я мала і як почувалася. Коли я увійшла в воду, в моїй голові неначе розвіявся щільний туман, і я відчула, що моє тіло знову рухається. Неймовірне відчуття", - розповіла вона.

Після цього жінка почала регулярно займатися плаванням і за рік змогла скинути майже половину своєї ваги. Вона також вирішила почати правильно харчуватися – їсти регулярно і не переїдати.

Плавання і схуднення значно покращили стан суглобів Кетлін і вона стала почуватися більш здоровою і "живою". Раніше вона весь час боялася, що скоро помре, але тепер пишається собою і хоче надихати на схуднення інших. Для цього вона наважилася викласти у мережі свої фото у купальнику.

Нагадаємо, раніше дієтологи склали перелік продуктів, що допоможуть скинути зайві кг без дієт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ