Проблеми з харчування у дітей

Вчені знайшли спосіб позбутися ожиріння без дієт та хірургічного втручання

Shutterstock

Ожиріння – одна з найпошиореніших проблем на сьогоднішній день. Понад 800 тис людей по всьому світу страждають від цієї хвороби і не знають, як позбутися її без хірургічного втручання.

Американські вчені представили свій варіант лікування цього захворювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Beth Israel Deaconess Medical Center.

Фахівці виявили в організмі людини молекулу Them1, яка призупиняє вироблення метаболізму та блокує процес спалювання жирових відкладань. Щоб завадити цьому, вчені вирішили обмежити дану молекулу білка.

Внаслідок таких дій в організмі людини нормалізується метаболічний процес і зникає зайва вага. 

"Результати дослідження відкривають новий механізм, який регулює обмін речовин, при якому Them1 блокує роботи електростанцій клітин (мітохондрій), які спалюють енергію", – зауважив співавтор дослідження Девід Коен.

Щоб почати активно використовувати даний механізм на людях, необхідно провести ще кілька досліджень, з метою уникнення смертельних випадків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи впливає вік на схуднення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше