Як отримати сталевий прес за 14 днів

Хоча за календарем літо вже настало, до початку повноцінного пляжного сезону ви все ще можете встигнути отримати тіло своєї мрії.

Ютюб-блогер Джо Делані на власному прикладі показав, як за 2 тижні можна скинути зайву вагу і перетворити свій прес на сталеву пластину. На приголомшливі результати чоловіка звернув увагу журнал Men's Health, передає "Дивогляд".

Делані розповів, що після початку карантину трохи занедбав себе і його вага почала швидко збільшуватися. Одного дня він вирішив, що годі вже – треба щось змінювати.

Джо поставив собі за мету змінити своє тіло за 14 днів. Що він для цього робив?

  • Щоденно 20-30 хвилин на біговій доріжці
  • 5-6 разів на тиждень силові тренування
  • Скорочення кількості калорій на 20% - якщо раніше він вживав близько 3000 ккал на день, то під час «марафону» скоротив свій раціон до 2400 ккал.

Що їв блогер, щоб скинути зайвий жир і наростити м’язову масу?

Щоденний раціон Делані містив  приблизно 180г білка, 70г жиру і 260г вуглеводів, розділених на три прийоми їжі.

"У перші 3-4 дні моя вага доволі різко зменшилася. Потім схуднення сповільнилося і наступні 10 днів я щодня скидав рівномірно", - розповів блогер.

Загалом за 14 днів вага чоловіка зменшилася майже на 3 кг – з 80,2 кг до 77,5 кг. Здавалося б, для суттєвих змін цього замало, однак зовні тіло Делані зазнало вражаючої трансформації. За рахунок зменшення жирових відкладень в ділянці живота прес Джо став рельєфним і помітним. Також значно виразнішими стали м'язи на ногах.

За два тижні частка жиру в організмі блогера знизилася з 14,9% до 13,7%. Хоча він визнає, що цей показник міг бути не зовсім точним. Окрім того, сам по собі жир в організмі не є точним показником, адже він є індивідуальним для кожного.

Хлопець визнає, що у процесі схуднення цифри – зовсім не головне. Найголовніше почувати себе комфортно у власному тілі і подобатися самому собі.

Примітка: Перш ніж починати сувору дієту чи посилені тренування, проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" публікував поради фітнес-інструктора для жінок, як звузити свою талію і зменшити живіт.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше