шоколад

Молочний шоколад корисно їсти на сніданок – вчені

pixabay.com

Дивовижно, але шоколад може допомогти схуднути

Група дослідників із американської клініки Бригама разом із ученими з Університету Мірсії (Іспанія) провели дослідження, в ході якого виявили, за яких умов молочний шоколад може бути корисним для здоров’я. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sci News.

Вважається, що молочний шоколад – висококалорійний продукт, який провокує збільшення ваги. Однак результати дослідження показали несподівані результати.

Дослідники провели експеримент за участю 19 жінок у постменопаузі, які щодня з’їдали по 100 г молочного шоколаду. Одна частина жінок робила це вранці, інша – вночі або перед сном.

  • Виявилося, що у жодної з груп після закінчення експерименту вага не збільшилася. Окрім того, учені з’ясували, що великі порції молочного шоколаду вранці допомагають спалювати жир.
  • Також виявилося, що залежно від часу доби шоколад впливає на апетит, склад мікробіоти і сон, а також на метаболічні процеси наступного дня.

Читайте також: Чорний, молочний або білий: який шоколад покращить ваш стан здоров'я

  • Вживання шоколаду зменшило голод і бажання солодкого і зменшило споживання калорій.
  • Щоденний рівень кортизолу, гормону стресу, що виділяється наднирковими залозами, був нижчим при вживанні шоколаду вранці, ніж ввечері/вночі.
  • Крім того, ранковий шоколад знижував рівень глюкози натще і викликав окислення ліпідів.

Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли, що насправді у молочному шоколаді міститься менше калорій, ніж у чорному.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ