Єлизавета II

Єлизавета II вимушено ховає цукерки від "жадібної" сім'ї – колишня фрейліна королеви

Shutterstock

Улюбленим солодощам жінки загрожують не тільки люди, але й мангуст

За словами колишньої фрейліни Єлизавети II Памели Хікс, королева Великої Британії дуже любить їсти шоколадні цукерки. Однак, через членів королівської родини вона вимушена постійно їх тримати біля себе. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Хікс, яка також є троюрідною сестрою королеви, розповіла, що та завжди має із собою під час візитів запас шоколаду, бо не може довірити це важливе питання іншим членам сім'ї. Також колишня фрейліна згадала, що коли Єлизавета II приїздить до когось, то господиня завжди отримує від неї коробку цукерок, але одночасно королева не забуває про окремі особисті солодощі, які тримає при собі.

Справа в тому, що 94-річна жінка " "не хотіла ділитися з іншою частиною "жадібної" сім'ї, яка розібралася б з усіма" цукерками. На думку Хікс, Єлизавета II нічого не може вдіяти з цією своєю особливістю.

"У неї є своя власна коробка цукерок, і вона навчилася зберігати її у своїй кімнаті, інакше, вона каже, що сім'я настільки жадібна, що все з'їдають, перш ніж вона зможе спробувати", – розповіла Памела.

Також троюрідна сестра згадала, що одного разу її мангуст з Індії на ім'я Найола викрав цукерки Єлизавети II, що дуже розчарувало останню. Вона не була проти того, щоб тварина відвідувала її кімнату, але з певними ремарками.

"Я не проти того, щоб Найола відкрив мою коробку шоколаду, але чи завжди він має відкусити від кожного шматочка (цукерки – "Дивогляд")", – згадує про слова королеви її колишня фрейліна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що королева Єлизавета II вперше за 5 місяців з'явилася на публіці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ