Шоколад

Яка доза шоколаду є смертельною – вчені

Shutterstock

Експерименти зі своїм організмом можуть бути небезпечними

Американські дослідники стверджують, що навряд чи є людина, яка здатна вжити стільки солодкого, щоб вмерти. Про це повідомили в Popular Science.

"Є, безумовно, токсична доза шоколаду, і вона може призвести до летального результату", – стверджує лікар Рід Колдуелл.

Якщо людина спробує вмерти від шоколаду, то є серйозна вірогідність розладу шлунку з блювотою. Це може призвести до травмпункту, але навряд чи до могили.

Справа в тому, що какао-боби, які використовують у виробництві солодощів, мають у своєму складі токсин теобромін. Він характеризується сечогінною та судинорозширювальною дією, а також провокує тахікардію і головний біль.

Якщо в нашому організму ця речовина буде у великих обсягах, то наше серце може не витримати. Однак, шоколад має малу кількість теоброміну, тому до накопичення його смертельної дози в організмі наш шлунок просто не зможе впоратися.

Шоколадні страви
Шоколадні страви
Фото: pixabay.com

Для отруєння цією речовиною людині, яка важить близько 80 кг, потрібно вжити аж 40 кг молочного або 20 кг гіркого шоколаду за раз. Сам Колдуелл ніколи не чув про такі випадки.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що експерти знайшли понад 100 шкідливих речовин у іграшках.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ