Свято

Чи безпечно зустрічатися з близькими під час пандемії – лікар Комаровський

Shutterstock

Експерт дав актуальну пораду

Відомому українському лікарю та експерту Євгену Комаровському поставили питання щодо того, чи варто менше спілкуватися з сім'єю в сезон ГРВІ та коронавіруса. Відповідь з'явилася в його Instagram.

Одну мама, яка намагається уважно ставитися до безпеки своєї дитини, хвилює приїзд свекрухи. Це обумовлено тим, що остання відвідає якийсь масовий захід, у рамках якого буде контактувати з багатьма людьми.

Вона турбується через те, що це може призвести до захворювання її дитини або інших членів сім'ї, а тому жінка вирішила спитати про це у лікаря-педіатра.

Євген Комаровський вважає, що можливість захворіти ГРВІ не має серйозно впливати на наше життя, не говорячи вже про те, щоб відмовлятися від спілкування з сім'єю. Більш того, відмова приймати свекруху може призвести до конфлікту, так як та може образитися.

"Мені здається, що ризик конфліктів, образ, небажаних наслідків такої заяви настільки вище, ніж ризик ускладнень ГРВІ, тому, з моєї точки зору, ви надто переживаєте", – відповів експерт.

У цій ситуації Комаровський не радить нагнітати, замість чого краще знати правила профілактики ГРВІ та правила допомоги, якщо хтось підхопив вірусну інфекцію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як дізнатися, що вакцина від коронавірусу діє.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ