Солодощі

Як утриматися від солодощів – дієтолог

Shutterstock

Варто прислухатися до сигналів вашого організму

Дієтолог Пуджі Махія розповів, що причиною посиленого потягу до продуктів, які містять цукор, може бути недостатня кількість білка в організмі. Про це повідомили в NDTV.

Інколи людям дуже важко тримати себе в руках і обмежувати себе у вживанні продуктів, які негативно впливають на їх здоров'я.

У тому числі це стосується усіляких солодощів, які можуть провокувати появу зайвих кілограмів. Надмірне бажання вживати солодке може бути обумовлено тим, що ваше тіло потребує у більшій кількості білка.

Солодощі, цукерки, карамельки
Солодощі, цукерки, карамельки
Фото: Depositphotos

Саме тому дієтолог радить слідкувати за наявністю необхідної кількості білка в їжі, котра входить у ваш раціон. Для збільшення цього компоненту варто вживати сочевицю, бобові, горіхи, насіння, молоко, молочні продукти, курка та яйця.

"Включіть білкову їжу в усі три прийоми їжі. Продукти, багаті на білок, також стимулюють вироблення лептину, який допомагає стримати голод, і, таким чином, допомагає вам контролювати потяг до їжі", – розповів Махія.

Якщо у вас виникне бажання після будь-якого прийому їжі з'їсти щось солодке, але при цьому вас бентежить ваша вага, то можна просто вжити продукти з високим вмістом білка.

Нагадаємо, що самолікування може зашкодити вашому здоров'ю, а тому при виникненні будь-яких питань стосовно стану вашого організму варто звернутися до фахівця.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що знайдено новий спосіб, який захистить ваш мозок від старіння.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ