Учені

Група крові та харчування: чи варто дотримуватися особливої дієти – дослідження

Shutterstock

Дієта за групою крові набула популярності ще в 90-х

Американські вчені дізналися, наскільки веганська дієта корисна для людей з будь-якою групою крові, які мають зайву вагу. Про це повідомляє Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics.

У дослідженні взяли участь 244 людини, за якими спостерігали протягом 15 тижнів. За даними видання, половина добровольців перейшла на веганський раціон, інша – харчувалася, як і раніше. Як виявилося, рослинний раціон допомагає втратити вагу, посилити спалювання калорій та пришвидшити обмін речовин у людей, що мають зайву вагу. 

Також спеціалісти зазначили, що рослинна дієта однаково ефективно працювала для людей з будь-якою групою крові. Водночас доказів, що дієта, яка багата м'ясом, для когось корисна, виявлено не було.

Відомо, що дієта за групою крові набула популярності з середини 90-х років, коли у світі з'явилася книжка натуропата Пітера Д'Адамо. У ній автор зазначав, що люди з різними групами крові потребують різного раціону харчування. 

Зокрема, людям з першою групою варто звернути увагу на дієту, багату м'ясом, а з другою – збагачену рослинними поживними речовинами. 

Раніше Дивогляд дізнався, чи впливає вік на схуднення. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ