Жінка, яка втратила 68 кг

Від 140 кг до тіла мрії: як американка втратила половину своєї ваги та почала нове життя – фото

instagram

У віці 28 років Наталі важила вже 140 кілограмів та носила одяг розміру 4XL

31-річна Наталі Варгас з американського міста Лос-Анджелес за кілька років втратила схудла на 68 кілограмів. Про це пише VNExpress

Зазначається, що у віці 28 років Наталі важила вже 140 кілограмів та носила одяг розміру 4XL. Лікарі попередили її, що ожиріння може призвести до смертельно небезпечних хвороби, зокрема, діабету другого типу. 

Після цього Наталі почала стежити за харчуванням і двічі на тиждень ходити до спортзалу. Так, за півтора року вона позбулася 23 кілограмів. Однак через болі у колінах, спричинені зайвою вагою, вона не могла повноцінно займатися спортом. Саме тому американка наважилася на гастропластику. Після операції зі зменшення шлунку Наталі втратила ще 45 кілограмів. 

Нині американка вживає всього 1200 калорій на день. Крім цього, вона полюбила біг. 

"Раніше я ненавиділа тренування на свіжому повітрі, однак тепер я з нетерпінням очікую на кожне наступне заняття", – розповіла Наталі. 

Раніше жінка розповіла секрет, як позбулася 34 кг за 10 місяців без спорту та заборон на тістечка. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ