Очі

Колір очей впливає на схильність до хвороб – дослідження

Shutterstock

Блакитний, зелений чи карий - ви можете дізнатись щось про стан здоров'я з кольору очей. Ми скажемо вам, що.

Американські вчені з Медичної школи при Університеті Колорадо виявили, що між кольором очей людини і її схильністю до певних хвороб існує прямий зв’язок. Про це пише Freundin.

Темно-карі очі

Карі очі
Карі очі
Фото: Shutterstock

Науковці провели дослідження, результати якого показали, що люди з темно-карими і чорними очима мають схильність до проблем з кров'ю, диханням і обміном речовин. Тому особливу увагу слід приділяти кровотоку, печінці та селезінці. Однак вони мають низький ризик захворіти на рак шкіри або очей, оскільки їх очі захищені від ультрафіолетових променів.

Світло-карі очі

Світло-карі очі
Світло-карі очі
Фото: Shutterstock

Такі люди більше схильні до болю, а їх страхи виразніші, ніж у людей зі світлішими очима. Крім того, люди зі світло-карими очима схильні до ускладнень травлення та дихання.

Зелені очі

Зелені очі
Зелені очі
Фото: Shutterstock

У людей із зеленим кольором очей високий больовий поріг і низький ризик розвитку депресії. Тип шкіри таких людей, швидше за все, буде досить світлим і тому дуже чутливим до сонця. Тому важливо використовувати засіб для догляду за шкірою із захистом від ультрафіолету цілий рік. Також важливо захищати очі сонцезахисними окудярами.

Блакитні очі

Блакитні очі
Блакитні очі
Фото: Shutterstock

Блакитні очі, як і зелені, світлі, тому ризики пов’язані з ультрафіолетом у них схожі.

Крім того, люди з блакитними очима частіше схильні до алкоголю, як показують результати недавнього дослідження, опублікованого в Американському журналі медичної генетики.

За допомогою очей можна виявити не лише схильність до певних хвороб. Раніше учені знайшли спосіб спілкуватися з котами за допомогою очей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ