Чай улун

Учені назвали напій, що допомагає худнути навіть під час сну

Shutterstock

Експерти проаналізували три категорії напоїв

Японські дослідники виявили здатність певного виду чаю впливати на процес втрати ваги. Він пришвидшує процес розщеплення жирів та продовжує це робити навіть, коли людина спить. Про це йдеться у журналі Nutrients.

Відтак, за даними експертів, щоденне вживання двох чашок чаю улун стимулює процеси спалення жирових відкладень. 
"Як і всі чаї, улун містить кофеїн, що впливає на енергетичний обмін, збільшуючи частоту серцевих скорочень", – зазначив професор Кумпей Токуяма.
Цікаво і те, що попри однакове походження чаю з однієї рослини, їхні сорти визначаються за ступенем окислення. 
 
Зокрема, зелений чай не піддається окисленню та має м'який смак, а чорний – повністю окислюється. Водночас улун перебуває посередині між ними. Листя рослини частково окислене – дає підстави говорити, що він має характеристики як зеленого, так і чорного чаю. 
 
Дослідження проводилися на групі здорових добровольців. Упродовж двох тижнів вони вживали чай улун, чистий кофеїн або плацебо. Результати показали, що учасники, які вживали кофеїн або улун, збільшили розщеплення жиру на 20%. 
 
Цікаво, що ефект від чаю улун тривав навіть уві сні. Попри поширене твердження, що кофеїн підвищує рівень стресу та знижує якість сну, вчені не виявили жодної різниці цих показників.  між групами добровольців. 
 
Раніше експерти відповіли, чи впливає вік на схуднення. 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ