Черешня

У Києві продавали небезпечну черешню – фото

Shutterstock

У постраждалого отруєння та анафілактичний шок

На столичному оптовому ринку "Фермер" вилучили завезену з Іспанії черешню, бо нею отруївся покупець. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби у Києві.

Громадянин отруївся ягодою Cerezas-Cherries, виробник Іспанія. Фахівці провели відбір проб і встановили, що у черешні наявний фосфорорганічний інсектицид "Бромофос" у концентрації 0,13мг/кг (при нормі не більше 0,07мг/кг), що не відповідає вимогам ДСТУ EN 12393-1.2.3:2003.

Черешня
Черешня
Фото: Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві / Facebook

Саме це могло призвести до отруєння та виникнення анафілактичного шоку у потерпілого. Продукт вже зняли з реалізації, а Головне управління Держпродспоживслужби у Києві підготувало та направило листа до Деснянського Управління поліції Головного управління Національної поліції України, щоб правоохоронці вжили заходів реагування відповідно до законодавства.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про посівний календар на червень.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ