Гаррі Поттер

Читайте безкоштовно: у мережу виклали книги про Гаррі Поттера українською мовою

Shutterstock

Наразі доступні лише перші три частини, але згодом з'являтимуться й інші

Серію книг про хлопчика-чаклуна Гаррі Поттера виклали у вільний доступ в українському перекладі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Pottermore Publishing.

Усі серії книжок авторки Джоан Роулінг раніше видавалися українською у друкованому варіанті. Сьогодні ж будь-хто може прочитати цифровий варіант книги абсолютно безкоштовно.

Всі частини історії про чарівників зі школи Хогвардс можна знайти за посиланням. Наразі доступні лише перші три частини, але згодом з'являтимуться й інші.

Авторка книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг підтримала таку ініціативу. Вона поділилася цим дописом на своїй сторінці у Twitter і написала "Слава Україні".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у найбільшому книжковому магазині Німеччини з'явилася українська література.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ