Деніел Редкліфф

Денієл Редкліфф продає мантії та краватки з "Гаррі Поттера", щоб допомогти Україні

Shutterstock

Усі виручені кошти надішлють матерям та їхнім дітям, що постраждали від війни в Україні

Англійський актор Денієл Редкліфф, який здобув свою популярність завдяки зйомкам у серії фільмів про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, продає фірмові мантії з культової картини. Усі виручені кошти будуть надіслані на підтримку України, повідомляє "Дивогляд".

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Редкліфф не залишався осторонь і всіляко підтримував нашу державу. Сьогодні ж він вирішив приділили окрему увагу найбільш беззахисним людям – матерям і дітям, які постраждали через війну.

Знаменитий актор вирішив продавати краватки і мантії чарівників з фільмів "Гаррі Поттера" і всі гроші надсилати в Україну.

"Ми збираємо кошти на підтримку сімей і дітей в Україні. З кожної проданої мантії ми відправимо кошти на підтримку українських сімей", – йдеться у повідомленні на сайті Magicartz.

Денієл Редкліфф продовжує публічно засуджувати дії путінської росії і закликає зупинити кровопролиття:

"Я ще раз кажу вам усім: у світлі повернення лорда Владиморта (мова йде про володимира путіна – Дивогляд) ми настільки сильні, наскільки ми єдині, настільки слабкі, наскільки ми розділені", – написав раніше актор на своїй сторінці у соцмережі.

Інші актори фільмів про чаклунів також виступили на підтримку України. Про них раніше розповідав "Дивогляд" у своєму матеріалі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ