Бенедикт Камбербетч прихистить у себе українських біженців

uk.wikipedia.org

"Я хочу дати їм деяку стабільність"

Популярний актор Бенедикт Камбербетч розповів, що чекає на прибуття до Великої Британії біженців із України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Зірка кіно продовжує підтримувати Україну на тлі війни з росією. Цього разу він прихистить біженців у себе.

"Вони вибралися з України, я щодня стежу за їх просуванням. На жаль, вони проходять курс лікування. Сказати щось ще про це було б вторгненням у їхнє приватне життя, а надто багато про те, коли вони прийдуть і як із цим справляються, торкнулося б мого. Я хочу дати їм деяку стабільність після заворушення, які вони пережили. І це в моєму домі"

Також Камбербетч оплачує у Великій Британії житло українцям, які рятувались від російської агресії.

"Я намагався допомогти іншим українським сім'ям, масово розмістити їх, вони хочуть зробити це, але це дуже дорого. Отже, я намагаюся допомогти фінансово"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Макс Барських розповів, чому вступив до ЗСУ, а також про те, як війна змінила його життя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ